Accentable

Accentable

  • Home
  • Over mij
  • Lifestyle
  • Persoonlijk
  • Eten
  • Contact
    • Privacyverklaring
Accentable

Lifestyle blog

Accentable

  • Home
  • Over mij
  • Lifestyle
  • Persoonlijk
  • Eten
  • Contact
    • Privacyverklaring
Persoonlijk

5x een ‘theevraag’…

On zaterdag, december 14, 2019

Het is weer eens tijd voor een blogpost die wat persoonlijker is. Ik laat trouw elke week een fotoverslag aan je zien over hoe mijn week was, maar dat gaat niet heel diep. Nou is het ook niet de bedoeling dat deze blogpost heel diep gaat. Het is wel de bedoeling dat ik een aantal vragen over mijzelf ga beantwoorden en dat ga ik doen aan de hand van 5 keer een ‘Theevraag’ van Pickwick. Veel leesplezier!

THEEVRAAG 1: WAT ZOU  JE DOEN MET 10 MILJOEN?

Dat is wel heel veel geld. Dus daar kun je behoorlijk veel mee doen. Het eerste wat in mij opkomt is dat ik mijn familie een deel zou geven. Ik zou op zoek gaan naar gezonde mopshond puppy’s en er twee kopen. Een lichte en een donkere. Ook zou ik op zoek gaan naar een leuk huis voor Wilco en mij. Dat zal een stuk makkelijker gaan als je geld zat hebt .Vooral in deze tijd waar de huizenmarkt gek geworden is.

THEEVRAAG 2: WAT IS JOUW MOOISTE JEUGDHERINNERING?

Dan denk ik gelijk aan de zomervakanties op camping Ca’Savio in Italië. Elk jaar drie weken lang elke dag zwemmen en samen zijn met familie. Dat vond ik altijd super gezellig. Ik heb er zelfs leren fietsen. Mijn ouders waren enorm druk in Nederland om mij aan het fietsen te krijgen zonder zijwieltjes en ik weigerde gewoon. Tot op vakantie… Ik mocht het even proberen op een fietsje van een ander, want mijn ouders hadden bewust mijn fietsje niet meegenomen. Ik ging als een tierelier hahaha, dus dat werd een fietsje huren voor mij en weg was ik. Op een gegeven moment werd ik zelfs Joop Zoetemelk genoemd, omdat ik letterlijk continu de hele camping rond fietste.

THEEVRAAG 3: WAT IS JOUW GROOTSTE WENS?


Dat is een wens die een heleboel mensen waarschijnlijk hebben. Dat de mensen die niet meer bij ons zijn er nog wel zouden zijn of dat je gewoon nog een keertje met ze kunt kletsen of knuffelen…  Een wens die wel uit kan komen en wat ik nu ook het liefste wil is een mooi en vooral betaalbaar koophuis vinden voor Wilco en mij. Wie weet wat 2020 brengt.

THEEVRAAG 4: WAAR VOEL JIJ JE THUIS?


Ik voel mij lang niet overal thuis en doe er vaak ook wel even over om mij ergens ‘thuis’ te voelen. Ik ben geen feestbeest en zit het liefst lekker thuis met familie en vrienden. Of ga ergens anders wat leuks met hen doen. Zoals gezellig uiteten, naar de bios, lunchen etc.

 

THEEVRAAG 5: WAT IS JOUW FAVORIETE DRANKJE?


Als we het over een drankje met alcohol hebben ga ik voor Smirnoff Ice, maar de Blue Curaçao met 7up heeft mij afgelopen zomer ook wel erg goed gesmaakt. Ik houd absoluut niet van wijn of bier. Heb het meerdere keren geprobeerd, maar ik vind het gewoon echt niet lekker. Dus als ik uiteten ga of naar een borrel dan zie je mij waarschijnlijk 9 van de 10 keer met een sinas. Het liefst drink ik de Perzik ijsthee van de Aldi en dat smaakt het lekkerst uit zo’n ouderwetse plastic IKEA beker.

 

 

Bedankt voor het lezen en tot de volgende keer!

0

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Over mij

Haiiii! Leuk dat je Accentable.nl bezoekt. Ik ben Madelon, 29 jaar oud en woon samen met mijn man Wilco in Enschede. Iedere maandag vind je hier een fotoverslag van mijn week ervoor en op zaterdag verschillen de artikelen per week. Veel lees- en kijkplezier!

Volg mij
INSTAGRAM

accentablenl

29 | Enschede | 💕Wilco
*
Mijn blog👇🏻

Madelon
Afgelopen zondag heb je deze foto waarschijnlijk a Afgelopen zondag heb je deze foto waarschijnlijk al voorbij zien komen in mijn instastories. 

Ik was op de open dag van het crematorium⚰️ en werd daar geïnterviewd door 1Twente. Ze vroegen onder andere wat ik er kwam doen, wat ik van de festivalsetting vond en of ik een #kistfie ging maken. In mijn fotoverslag staat een linkje naar mijn moment of fame🤣

#accentable #1twente #enschede #usselo #opendag #crematorium #fotoverslag ➡️ #linkinbio
Jaaa, er staat eindelijk weer een fotoverslag📸 Jaaa, er staat eindelijk weer een fotoverslag📸 online. Hierin zie je de maand maart en een beetje april. Ik ging gezellig met mijn moeder en zus naar de voorstelling van Richard Groenendijk, at veel lekkers en nam ik afscheid van mijn mega uitgroei💇‍♀️

#accentable #enschede #blog #blogger #sushibowl #richardgroenendijk #ijsje #twente #fotoverslag #maart #eneenbeetjeapril #linkinbio
Een Podcast luisteren🎧 doe ik graag. Meestal ti Een Podcast luisteren🎧 doe ik graag. Meestal tijdens het fietsen🚴‍♀️ Ik ben vooral fan van waargebeurde verhalen en dan voornamelijk de crime verhalen. Van de podcasts die ik luister(de) heb ik vijf aanraders verzameld in een blogpost.

🎙 𝘞𝘦𝘭𝘬𝘦 𝘱𝘰𝘥𝘤𝘢𝘴𝘵 𝘭𝘶𝘪𝘴𝘵𝘦𝘳 𝘫𝘪𝘫 𝘮𝘰𝘮𝘦𝘯𝘵𝘦𝘦𝘭?

#accentable #blog #podcast #aanraders ➡️ #linkinbio #enschede #twente #blogger
𝗩𝗮𝗹𝗲𝗻𝘁𝗶𝗷𝗻 𝗸𝗮𝗻𝗲𝗲𝗹𝗵𝗮𝗿𝘁𝗷𝗲𝘀 ❤

Ik ging weer eens gezellig aan de bak met mijn KitchenAid vriendin👩‍🍳 en daar zijn deze lekkere koekjes🍪 het resultaat van. Het recept vind je op mijn blog. Heel simpel en ook leuk om samen met kinderen te maken!

#accentable #recept #vanlekkerensimpel #koekjes #valentijn #kaneelhartjes #enschede
Laad meer... Volg op Instagram
Categorieën
  • DIY (5)
  • Eten (9)
  • How to (3)
  • Lifestyle (55)
  • Persoonlijk (187)
  • Reizen (3)
  • Uncategorized (1)
Laatste blogs
  • Fotoverslag week 16 t/m 19 – 2022 | Ik kwam op tv

    Fotoverslag week 16 t/m 19 – 2022 | Ik kwam op tv

    17/05/2022
  • Maandverslag maart 2022 en een beetje april | Veel lekkers

    Maandverslag maart 2022 en een beetje april | Veel lekkers

    19/04/2022
  • Podcast aanraders #3

    Podcast aanraders #3

    05/03/2022
  • Fotoverslag week 07 & 08 – 2022 | Spullen weggegeven

    Fotoverslag week 07 & 08 – 2022 | Spullen weggegeven

    01/03/2022
  • Fotoverslag week 06 – 2022 | Oppasservice Timmerman

    Fotoverslag week 06 – 2022 | Oppasservice Timmerman

    14/02/2022

© 2022 | Accentable